MOŠT

Vítejte v nové sekci našich oddílových stránek! Rozhodli jsme se udělat z MOŠTU tří-měsíčník, ale k tomu potřebujeme vaši pomoc! A proto budeme rozdávat spoustu odměn!

Dosavadní čísla MOŠTu můžete stahovat zde:

MOŠT01 | MOŠT02 | MOŠT03 | MOŠT04 | MOŠT05

Každý příspěvek v MOŠTu bude redakcí ohodnocen - za jeden až 5 bodů, a jakmile někdo dosáhne potřebného počtu bodů dostane odměnu!

Odměny

Za prvních 5 bodů každý dostane speciální placku časopisu MOŠT

Za 10 bodů si můžeš vybrat zdali chceš náušnici vlastnoručně vyrobenou Monty, nebo nerez hrnek se svým jménem, které ti tam udělá Šíp

Za 20 bodů si můžeš vybrat ze dvou modelů limitovaného trika. Tričko bude ve dvou barvách - červená a zelená. Vzadu budete mít nápis Redaktor časopisu MOŠT a vepředu si můžete vybrat z několika výroků o MOŠTu. Ve výběru budou samozřejmě i dámská trička.

Pravidla posílání příspěvků

- příspěvky nám posíláte buď na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo vhazujete do MOŠT krabičky v klubovně, nebo osobně Monty či Šípovi

- Do každého čísla můžete poslat maximálně jeden příspěvěk

- Pokud tvoříte příspěvek ve 2 lidech, dělíte si body mezi sebe. Také ale můžete zaslat 2 příspěvky. Obdobně pro 3 lidi, 4, atd.

- V každém čísle bude vzadu uvedena tabulka s vašimi jmény a přehledem vašich bodů

A o čem můžete psát?

Psát můžete co je libo, uvítáme povídky, křížovky, komiksy, básně, písně, oslavné ódy, ale nepohrdneme třeba nějakým receptem, návodem či zlepšovákem... zkrátka jak na vás přijde slina:)

Vaše redakce