Přihlašování na výpravu

Vážení a milí rodiče,

dovolte, abych Vás informoval o blížící se oddílové výpravě na chatu do Olšanských Hor.
Přihlašování a platba zálohy již bylo od minulého týdne spuštěné, veškeré informace k akci najdete na přihlášce, popřípadě se neváhejte doptat rádce družiny nebo mě.
Zároveň do našeho "systému" přihlašování na akci přinášíme novinku. Vedle klasického přihlašování zavádíme možnost přihlásit děti na výpravu elektronickou formou.
Máte dvě možnosti přihlašování:
1. Papírové přihlášení - děti na schůzce dostanou závaznou přihlášku k vyplnění rodiči. Společně s ní donese na příští schůzku nevratnou zálohu, kterou si rádce převezme.
2. Elektronické přihlašování - přihlášku je možné najít na našich stránkách www.andromeda.skauting.cz. Po jejím otevření vyplníte příslušná okénka a přihlášku odešlete. Společně s odesláním pošlete na náš účet nevratnou zálohu. Po zaplacení zálohy Vám přijde potvrzení přihlášení.
Důležité je, že při platbě "papírovou cestou" zle zaplatit zálohu jedině hotově, při elektronickém přihlášení lze zaplatit jedině přes účet. Nezle tedy kombinovat platbu hotově a elektronické přihlášení, nelze spojit papírovou přihlášku s platbou na účet.

Papírové přihlašování může být v několika ohledech zdlouhavé, pokud dítě například na schůzce chybí, celý proces odevzdávání se může nepříjemně protáhnout (podobně, jako když se přihláška ztratí a podobně). Elektronické přihlašování nabízí možnost rychlého vyřízení.
Tato nová možnost přihlášení je prozatím ve zkušebním režimu. Rádi bychom ji však trvale zařadili do našeho systému přihlašování. Budeme tedy rádi, pokud této možnosti využijete. Zároveň jsme otevřeni vašim komentářům, návrhům na úpravy a podobně.
Pro více informací se na mě neváhejte obrátit.
Pošlete své děti na víkend do přírody!


Elektronická přihláška zde.

 

Akce

Vánoční oddílovka

22. prosince

Roznášení Betlémského světla

23. prosince 

Na Štěpána není Pána

26. prosince

Skautský ples

3. února

Oddílová výprava na Smilov

23. – 25. února